Polecane obiekty

KLIF SPA Słoneczna Polana

Najbliższe Jarosławcowi kurorty nadmorskie:

Ustka - malownicze miasteczko portowe (ok. 20km na wschód). Atrakcje w Ustce: piaszczysta, szeroka plaża, zabytkowa latarnia morska udostępniana do zwiedzania, port rybacki i żeglarski, stare miasto i zabytkowy kościół.
Darłowo - piękne, zabytkowe miasto, położone u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku (ok. 15 km na zachód). Atrakcje Darłowa: Zamek Książąt Pomorskich, zabytki, piaszczyste, szerokie plaże, port, latarnia morska i wiele innych.

Zachęcamy do zwiedzania całego pięknego polskiego wybrzeża Bałtyku. Od najbardziej wysuniętego na zachód Świnoujścia, przez Kołobrzeg, Jarosławiec i Darłowo, dalej, na wschód, gdzie wydmy wędrują - czyli do Łeby i dalej, aż po mierzeję helską.

Atrakcje

Plaża »

Plaża w Jarosławcu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Plaża położona jest pod klifowym brzegiem i była często niszczona przez sztormy. W latach 80-tych wybudowano ochronną opaskę brzegu klifowego, co skutecznie chroniło brzeg, ale też spowodowało naniesienie na plażę dużych ilości kamieni. W 2009 roku przeprowadzono kompleksowe prace, mające na celu poszerzenie i ochronę plaży. I w Jarosławcu znów pojawiła się piękna, szeroka i piaszczysta plaża.

  • Wejścia od ulic: Spacerowa, Słoneczna, Nadmorska, Leśna

Latarnia morska »

Latarnia morska w Jarosławcu umiejscowiona jest w centrum miejscowości, więc nie ma problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, umieszczonego na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora.

  • 78-107 Jarosławiec, ul. Szkolna 1
  • 59 810 94 18

Klifowe wybrzeże »

Klifowe wybrzeże w Jarosławcu. Wzdłuż klifowego wybrzeża Jarosławca znajduje się wiele punktów widokowych - stanowią one dodatkową atrakcję turystyczną w Jarosławcu.

Przystań morska »

Rybacka przystań morska w Jarosławcu to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań znajduje się bezpośrednio na plaży więc turyści mogą podziwiać kolorowe rybackie kutry i łodzie opalając się na plaży.

  • na plaży

Aquapark »

Aquapark Panorama Morska tu chyba największa atrakcja turystyczna Jarosławca (po plaży). To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia lustra wody wynosi ok. 1500 m2 i jest podgrzewana od maja do września.

  • 76-107 Jarosławiec, ul. Uzdrowiskowa 15
  • 94 34 82 999
  • rezerwacja@panorama-morska.pl

Szlaki rowerowe i turystyczne »

Jarosławiec szlaki rowerowe i turystyczne. Przez Jarosławiec przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych.

Wizyt: 760 385, Dziś: 57, Osób online: 5

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem