Polecane obiekty

Słoneczna Polana KLIF SPA JASTRZĘBIA GÓRA noclegi

Najbliższe Jarosławcowi kurorty nadmorskie:

Ustka - malownicze miasteczko portowe (ok. 20km na wschód). Atrakcje w Ustce: piaszczysta, szeroka plaża, zabytkowa latarnia morska udostępniana do zwiedzania, port rybacki i żeglarski, stare miasto i zabytkowy kościół.
Darłowo - piękne, zabytkowe miasto, położone u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku (ok. 15 km na zachód). Atrakcje Darłowa: Zamek Książąt Pomorskich, zabytki, piaszczyste, szerokie plaże, port, latarnia morska i wiele innych.

Zachęcamy do zwiedzania całego pięknego polskiego wybrzeża Bałtyku. Od najbardziej wysuniętego na zachód Świnoujścia, przez Kołobrzeg, Jarosławiec i Darłowo, dalej, na wschód, gdzie wydmy wędrują - czyli do Łeby i dalej, aż po mierzeję helską.

Atrakcje

Jarosławiec Atrakcje Turystyczne

Jarosławiec to atrakcyjne, nadmorskie letnisko. Poniżej przedstawiamy skrócony opis najważniejszych atrakcji turystycznych w Jarosławcu.

Plaża w Jarosławcu. Wpisując a pole wyszukiwarki frazę > Jarosławiec atrakcje < na jednych z początkowych pozycji pojawi się plaża w Jarosławcu. Plaża położona jest pod klifowym brzegiem i była często niszczona przez sztormy. W latach 80-tych wybudowano ochronną opaskę brzegu klifowego, co skutecznie chroniło brzeg, ale też spowodowało naniesienie na plażę dużych ilości kamieni. W 2009 roku przeprowadzono kompleksowe prace, mające na celu poszerzenie i ochronę plaży.  I w Jarosławcu znów pojawiła się piękna, szeroka i piaszczysta plaża.

Latarnia morska. Latarnia umiejscowiona jest w centrum miejscowości, więc nie ma problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, umieszczonego na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora.

Aquapark Panorama Morska tu chyba największa atrakcja turystyczna Jarosławca (po plaży). To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia lustra wody wynosi ok. 1500 m2 i jest podgrzewana od maja do września.

Rybacka przystań morska w Jarosławcu to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań znajduje się bezpośrednio na plaży więc turyści mogą podziwiać kolorowe rybackie kutry i łodzie opalając się na plaży.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • nadmorska 29Autor: z widokiem na morze
    nie polecam noclegow z widokiem na morze wlascicielka nie mila ,posciel stara brudna , w pokojach br...
    nie polecam noclegow z widokiem na morze wlascicielka nie mila ,posciel stara brudna , w pokojach brudno , lodowka w domkach jakas katastrofa syk kila . Wlascicielaka jest nie poukladana ,to jak traktuje ludzi to poprostu zenada . NIE POLECAM
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 722 820, Dziś: 381, Osób online: 7

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem