Jarosławiec - Domki letniskowe Żuraw
ul.Za Lasem 14, 76-107 Jarosławiec
667 595 035
jaroslawiec-zuraw@wp.pl
www.jaroslawiec.com.pl/zuraw
Nocleg w zł od 34 do 41
Do plaży 800m

Jarosławiec jest spokojną miejscowością wczasową położoną na wybrzeżu Bałtyku, pomiędzy dwoma zabytkowymi, portowymi miastami: Darłowem i Ustką. To malownicza wioska kuszącą niezapomnianymi zachodami słońca, bogactwem lasów oraz specyficznym klimatem. Wszystko to razem sprawia, że każdy tutaj chętnie wraca. Już od wielu lat badania czystości wód w tym rejonie wykazują najwyższą jej czystość na środkowym wybrzeżu.

Szerokie, piaszczyste plaże są oczywiście największą atrakcją środkowego wybrzeża. Liczne dmuchane zamki, balony do skakania, jazda konna, czy zjeżdżalnie, sprawiają, że dzieci nie będą się na niej nudzić. Co kilkadziesiąt metrów znajdują się bazy ratowników wodnych.

Charakterystycznym elementem krajobrazu jest 33-metrowa latarnia morska, której światło widoczne jest z odległości 16 mil morskich oraz ciągnące się przez 2 km klifowe brzegi, na których umieszczone są punkty widokowe.

W sezonie letnim w Jarosławcu może odpoczywać kilkanaście tysięcy turystów. Przez całe lato na plaży oraz w centrum odbywają się  najprzeróżniejsze imprezy sportowe i rozrywkowe.

Wyświetleń: dzisiaj: 3 / w tym miesiącu: 165 / wszystkich: 5997 od 12.01.2013. Wizyty dzisiaj: 1.

Polecamy: noclegi nad morzem - nadmorską bazę noclegową | Noclegi w Pobierowie www.pobierowo.info.pl/noclegi/wszystkie - baza noclegowa Pobierowa | Noclegi w Darłowie tutaj - baza noclegowa Darłowa i okolicy

© AKCEPT.EU - JAROSŁAWIEC