Atrakcje Turystyczne

Plaża w Jarosławcu

Plaża w Jarosławcu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Plaża położona jest pod klifowym brzegiem i była często niszczona przez sztormy. więcej »

Wejścia od ulic: Spacerowa, Słoneczna, Nadmorska, Leśna

Zjeżdżalnia GIGANT

Na plaży w Jarosławcu znajduje się jedna z największych zjeżdżalni w okolicy. W sezonie letnim atrakcja jest czynna od 9.30 do 17.30. więcej »

ul. Spacerowa, Jarosławiec

Latarnia morska

Latarnia morska w Jarosławcu umiejscowiona jest w centrum miejscowości, więc nie ma problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, umieszczonego na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora. więcej »

ul. Szkolna 1, Jarosławiec

Klifowe wybrzeże

Klifowe wybrzeże w Jarosławcu. Wzdłuż klifowego wybrzeża Jarosławca znajduje się wiele punktów widokowych - stanowią one dodatkową atrakcję turystyczną w Jarosławcu. więcej »

Przystań morska

Rybacka przystań morska w Jarosławcu to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań znajduje się bezpośrednio na plaży więc turyści mogą podziwiać kolorowe rybackie kutry i łodzie opalając się na plaży. więcej »

ul. Rybacka 5, Jarosławiec

Rejsy po Bałtyku

Wypoczywając w Jarosławcu można wybrać się na rejs po Morzu Bałtyckim i obserwować piękną plażę oraz wysoki klif z zupełnie innej perspektywy. Rejsy odbywają się codziennie od godziny 10.00 aż do zachodu słońca. więcej »

Plaża centralna, przy Przystani Rybackiej

Centrum Rozrywki w Jarosławcu

Centrum rozrywki znajduje się w centralnej części Jarosławca. Znajdują się tu różne, ciekawe atrakcje, które zadowolą maluchy. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. więcej »

ul. Bałtycka, Jarosławiec

Szlaki rowerowe i turystyczne

Jarosławiec szlaki rowerowe i turystyczne. Przez Jarosławiec przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych. więcej »

Aquapark Panorama Morska

Aquapark Panorama Morska tu chyba największa atrakcja turystyczna Jarosławca (po plaży). To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Muzeum Bursztynu

Muzeum Bursztynu w Jarosławcu to miejsce, które warto odwiedzić przy okazji nadmorskiego wypoczynku. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów, z których ponad 200 można zobaczyć na zmiennych ekspozycjach. więcej »

ul. Nadmorska 1 b, Jarosławiec

Galeria Rybacka

Galeria Rybacka w Jarosławcu powstała w 2014 roku. Właściciel obiektu jest rybakiem i podczas swojej wieloletniej pracy na morzu zgromadził wiele ciekawych eksponatów, o których chętnie opowiada wszystkim zwiedzającym. więcej »

ul. Rybacka 1 , Jezierzany

Szlak Dużych Ryb

Ciekawe miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. W tym miejscu edukacja połączona jest z zabawą. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat ryb morskich i słodkowodnych. więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Kraina Motyli

Motylarnia znajduje się przy ulicy Spacerowej i powstała w 2016 roku. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Odwiedzający mogą zobaczyć tutaj wiele gatunków motyli oraz poznać etapy ich rozwoju i zwyczaje. więcej »

ul. Spacerowa 3 a, Jarosławiec

Kraina Papug

Przy ulicy Spacerowej w Jarosławcu powstała Papugarnia. Jest to doskonałe miejsce na rodzinne spędzenie czasu. Wchodząc na dużą halę można obserwować około 100 swobodnie latających ptaków. Na chwilę obecną w papugarni jest 30 gatunków ptaków z najdalszych części świata. więcej »

ul. Spacerowa 3a, Jarosławiec

Park Linowy Ju-huu

Park linowy znajduje się w Jarosławcu przy zejściu na plażę nr 2. Jest to idealne miejsce na spędzenie wspólnych chwil w rodzinnym gronie. Specjalnie przygotowane trasy są doskonałe dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. więcej »

ul. Bałtycka 4, Jarosławiec

Mini golf

Mini Golf Club w Jarosławcu to jedyna tego rodzaju atrakcja w okolica. Pole do mini golfa powstało w 2013 roku i oferuje 9 torów i 3 dołkowy green. Każda z dostępnych tras ma inny poziom trudności co zapewnia atrakcyjność rozgrywki. więcej »

ul. Nadmorska 15, Jarosławiec

Narty nad morzem

Całoroczny treningowy stok narciarski znajduje się w Jarosławcu i jest jedyną tego typu atrakcją na polskim wybrzeżu. Na stoku zamontowana została unikalna taśma, która imituje pokrywę śnieżną. Jest to idealne miejsce dla fanów sportów zimowych. W tym miejscu każdy może podszlifować swoją technikę i przygotować się na sezon narciarski więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

MegaLandia – Zaczarowana Kraina w Ustce

Zaczarowana Kraina, w której dzieci odnajdą ślady działalności wielkiego czarodzieja Megaliusza. Brzmi magicznie? To dopiero początek! więcej »

Przewłoka, ul. Ustecka 8

Stajnia Koni HORYZONT

Stajnia koni Horyzont położona jest tuż przy plaży. Malownicze położenie oraz pokaźne stado majestatycznych koni przyciągają tu wiele osób. Jest to miejsce idealne zarówno dla osób chcących spróbować swoich sił w jeździectwie jak i ciekawa forma spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. więcej »

ul. Leśna 3, Jarosławiec

Przejażdżki Ciuchcią

Osoby, które chcą podziwiać piękno Jarosławca mogą wybrać się na przejażdżkę kolorową ciuchcią. Pojazd oferuje ciekawe wycieczki po mieście. Ciuchcia kursuje w sezonie letnim i zaprasza na zwiedzanie okolicy zarówno dzieci jak i dorosłych. więcej »

ul. Bałtycka 73, Jarosławiec

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Zamek Ksiażąt Pomorskich Darłowo

Tę okazałą i dumną budowlę wzniósł Bogusław V w II połowie XIV wieku. Budowa zamku trwała 20 lat. Efekt był tak wspaniały, iż nadano mu szacowną nazwę Zamku Książąt Pomorskich. więcej »

ul. Zamkowa 4, Darłowo

Latarnia morska w Ustce

Ów jeden z najsławniejszych kurortów naszego wybrzeża również może pochwalić się posiadaniem w swej okolicy znaku nawigacyjnego. więcej »

ul. Marynarki Polskiej 1, Ustka

Latarnia Darłowo

Jej stojące blisko brzegu morskiego budynki są nieustannie narażane na oddziaływanie wody morskiej, przez co w zimie ściany są skute lodem. więcej »

ul. Wschodnia 14, Darłowo

Port w Darłówku

Turyści mogą podziwiać tutaj jednostki pływające o długości do 75 metrów i zanurzeniu do 4 metrów. więcej »

ul. Józefa Conrada 27, Darłowo

Rozsuwany most w Darłówku

W osiemdziesiątych latach ubiegłego wieku przebudowano stary most zwodzony na rzece Wieprzy łączący Darłówko Wschodnie z Zachodnim. więcej »

Jezioro Wicko

Jezioro Wicko położone jest w odległości ok 3 km od Jarosławca. Na jeziorze znajdują się cztery pomosty nadające się do cumowania jachtów, po wykupieniu pozwolenia, można wędkować. więcej »

3 km na wschód od Jarosławca

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. więcej »

Ustka

Ustka to pięknie położona, u ujścia rzeki Słupi, niegdyś mała wieś rybacka - dziś jest znanym i popularnym uzdrowiskiem. więcej »

Rusinowo

Rusinowo zostało założone w lekkim oddaleniu od brzegu, dzisiaj wioska "przybliża się" do Bałtyku (ulice: Letniskowa, Bursztynowa, Wczasowa czy Sosnowa). więcej »

Kopań

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »

Cisowo

Ze względu na niedużą odległość od Darłowa wszyscy turyści mają zapewnione wiele atrakcji. więcej »

Dąbki

Jeśli lubicie Państwo spacery, to Dąbki mają do dyspozycji piękną aleję spacerowo - joggingową o długości 7 km położoną pomiędzy jeziorem a morzem. więcej »

Wicie

Wicie jest niewielką wioską zlokalizowaną na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego między Jarosławcem, a Darłowem. Od Bałtyku miejscowość oddziela pasmo wydm porośniętych wydmową roślinnością i sosną czarną. więcej »

Historia Jarosławca

Jarosławiec był po raz pierwszy wzmiankowany jako wieś rybacka Garzhouede w 1459 roku. więcej »