Atrakcje Turystyczne

Plaża w Jarosławcu

Plaża w Jarosławcu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Plaża położona jest pod klifowym brzegiem i była często niszczona przez sztormy. więcej »

Wejścia od ulic: Spacerowa, Słoneczna, Nadmorska, Leśna

Klifowe wybrzeże

Klifowe wybrzeże w Jarosławcu. Wzdłuż klifowego wybrzeża Jarosławca znajduje się wiele punktów widokowych - stanowią one dodatkową atrakcję turystyczną w Jarosławcu. więcej »

Przystań morska

Rybacka przystań morska w Jarosławcu to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań znajduje się bezpośrednio na plaży więc turyści mogą podziwiać kolorowe rybackie kutry i łodzie opalając się na plaży. więcej »

ul. Rybacka 5, Jarosławiec

Szlaki rowerowe i turystyczne

Jarosławiec szlaki rowerowe i turystyczne. Przez Jarosławiec przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych. więcej »

Muzeum Bursztynu

Muzeum Bursztynu w Jarosławcu to miejsce, które warto odwiedzić przy okazji nadmorskiego wypoczynku. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów, z których ponad 200 można zobaczyć na zmiennych ekspozycjach. więcej »

ul. Nadmorska 1 b, Jarosławiec

Szlak Dużych Ryb

Ciekawe miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. W tym miejscu edukacja połączona jest z zabawą. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat ryb morskich i słodkowodnych. więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Kraina Motyli

Motylarnia znajduje się przy ulicy Spacerowej i powstała w 2016 roku. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Odwiedzający mogą zobaczyć tutaj wiele gatunków motyli oraz poznać etapy ich rozwoju i zwyczaje. więcej »

ul. Spacerowa 3 a, Jarosławiec

Kraina Papug

Przy ulicy Spacerowej w Jarosławcu powstała Papugarnia. Jest to doskonałe miejsce na rodzinne spędzenie czasu. Wchodząc na dużą halę można obserwować około 100 swobodnie latających ptaków. Na chwilę obecną w papugarni jest 30 gatunków ptaków z najdalszych części świata. więcej »

ul. Spacerowa 3a, Jarosławiec

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Latarnia morska w Ustce

Ów jeden z najsławniejszych kurortów naszego wybrzeża również może pochwalić się posiadaniem w swej okolicy znaku nawigacyjnego. więcej »

ul. Marynarki Polskiej 1, Ustka

Port w Darłówku

Turyści mogą podziwiać tutaj jednostki pływające o długości do 75 metrów i zanurzeniu do 4 metrów. więcej »

ul. Józefa Conrada 27, Darłowo

Jezioro Wicko

Jezioro Wicko położone jest w odległości ok 3 km od Jarosławca. Na jeziorze znajdują się cztery pomosty nadające się do cumowania jachtów, po wykupieniu pozwolenia, można wędkować. więcej »

3 km na wschód od Jarosławca

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. więcej »

Ustka

Ustka to pięknie położona, u ujścia rzeki Słupi, niegdyś mała wieś rybacka - dziś jest znanym i popularnym uzdrowiskiem. więcej »

Rusinowo

Rusinowo zostało założone w lekkim oddaleniu od brzegu, dzisiaj wioska "przybliża się" do Bałtyku (ulice: Letniskowa, Bursztynowa, Wczasowa czy Sosnowa). więcej »

Kopań

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »

Cisowo

Ze względu na niedużą odległość od Darłowa wszyscy turyści mają zapewnione wiele atrakcji. więcej »

Dąbki

Jeśli lubicie Państwo spacery, to Dąbki mają do dyspozycji piękną aleję spacerowo - joggingową o długości 7 km położoną pomiędzy jeziorem a morzem. więcej »

Wicie

Wicie jest niewielką wioską zlokalizowaną na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego między Jarosławcem, a Darłowem. Od Bałtyku miejscowość oddziela pasmo wydm porośniętych wydmową roślinnością i sosną czarną. więcej »