Atrakcje Turystyczne

Plaża w Jarosławcu

Plaża w Jarosławcu to największa atrakcja turystyczna w tej miejscowości. Plaża położona jest pod klifowym brzegiem i była często niszczona przez sztormy. więcej »

Wejścia od ulic: Spacerowa, Słoneczna, Nadmorska, Leśna

Zjeżdżalnia GIGANT

Na plaży w Jarosławcu znajduje się jedna z największych zjeżdżalni w okolicy. W sezonie letnim atrakcja jest czynna od 9.30 do 17.30. więcej »

ul. Spacerowa, Jarosławiec

Latarnia morska

Latarnia morska w Jarosławcu umiejscowiona jest w centrum miejscowości, więc nie ma problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, umieszczonego na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora. więcej »

ul. Szkolna 1, Jarosławiec

Klifowe wybrzeże

Klifowe wybrzeże w Jarosławcu. Wzdłuż klifowego wybrzeża Jarosławca znajduje się wiele punktów widokowych - stanowią one dodatkową atrakcję turystyczną w Jarosławcu. więcej »

Przystań morska

Rybacka przystań morska w Jarosławcu to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań znajduje się bezpośrednio na plaży więc turyści mogą podziwiać kolorowe rybackie kutry i łodzie opalając się na plaży. więcej »

ul. Rybacka 5, Jarosławiec

Rejsy po Bałtyku

Wypoczywając w Jarosławcu można wybrać się na rejs po Morzu Bałtyckim i obserwować piękną plażę oraz wysoki klif z zupełnie innej perspektywy. Rejsy odbywają się codziennie od godziny 10.00 aż do zachodu słońca. więcej »

Plaża centralna, przy Przystani Rybackiej

Centrum Rozrywki w Jarosławcu

Centrum rozrywki znajduje się w centralnej części Jarosławca. Znajdują się tu różne, ciekawe atrakcje, które zadowolą maluchy. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. więcej »

ul. Bałtycka, Jarosławiec

Szlaki rowerowe i turystyczne

Jarosławiec szlaki rowerowe i turystyczne. Przez Jarosławiec przebiega kilka szlaków pieszych i rowerowych. więcej »

Aquapark Panorama Morska

Aquapark Panorama Morska tu chyba największa atrakcja turystyczna Jarosławca (po plaży). To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Park Linowy Ju-huu

Park linowy znajduje się w Jarosławcu przy zejściu na plażę nr 2. Jest to idealne miejsce na spędzenie wspólnych chwil w rodzinnym gronie. Specjalnie przygotowane trasy są doskonałe dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. więcej »

ul. Bałtycka 4, Jarosławiec

Mini golf

Mini Golf Club w Jarosławcu to jedyna tego rodzaju atrakcja w okolica. Pole do mini golfa powstało w 2013 roku i oferuje 9 torów i 3 dołkowy green. Każda z dostępnych tras ma inny poziom trudności co zapewnia atrakcyjność rozgrywki. więcej »

ul. Nadmorska 15, Jarosławiec

Narty nad morzem

Całoroczny treningowy stok narciarski znajduje się w Jarosławcu i jest jedyną tego typu atrakcją na polskim wybrzeżu. Na stoku zamontowana została unikalna taśma, która imituje pokrywę śnieżną. Jest to idealne miejsce dla fanów sportów zimowych. W tym miejscu każdy może podszlifować swoją technikę i przygotować się na sezon narciarski więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

Stajnia Koni HORYZONT

Stajnia koni Horyzont położona jest tuż przy plaży. Malownicze położenie oraz pokaźne stado majestatycznych koni przyciągają tu wiele osób. Jest to miejsce idealne zarówno dla osób chcących spróbować swoich sił w jeździectwie jak i ciekawa forma spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie. więcej »

ul. Leśna 3, Jarosławiec

Przejażdżki Ciuchcią

Osoby, które chcą podziwiać piękno Jarosławca mogą wybrać się na przejażdżkę kolorową ciuchcią. Pojazd oferuje ciekawe wycieczki po mieście. Ciuchcia kursuje w sezonie letnim i zaprasza na zwiedzanie okolicy zarówno dzieci jak i dorosłych. więcej »

ul. Bałtycka 73, Jarosławiec

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jezioro Wicko

Jezioro Wicko położone jest w odległości ok 3 km od Jarosławca. Na jeziorze znajdują się cztery pomosty nadające się do cumowania jachtów, po wykupieniu pozwolenia, można wędkować. więcej »

3 km na wschód od Jarosławca

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. więcej »

Ustka

Ustka to pięknie położona, u ujścia rzeki Słupi, niegdyś mała wieś rybacka - dziś jest znanym i popularnym uzdrowiskiem. więcej »

Kopań

Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. więcej »

Dąbki

Jeśli lubicie Państwo spacery, to Dąbki mają do dyspozycji piękną aleję spacerowo - joggingową o długości 7 km położoną pomiędzy jeziorem a morzem. więcej »

Wicie

Wicie jest niewielką wioską zlokalizowaną na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego między Jarosławcem, a Darłowem. Od Bałtyku miejscowość oddziela pasmo wydm porośniętych wydmową roślinnością i sosną czarną. więcej »