Atrakcje Turystyczne

Centrum Rozrywki w Jarosławcu

Centrum rozrywki znajduje się w centralnej części Jarosławca. Znajdują się tu różne, ciekawe atrakcje, które zadowolą maluchy. Jest to doskonałe miejsce na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. więcej »

ul. Bałtycka, Jarosławiec

Aquapark Panorama Morska

Aquapark Panorama Morska tu chyba największa atrakcja turystyczna Jarosławca (po plaży). To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Muzeum Bursztynu

Muzeum Bursztynu w Jarosławcu to miejsce, które warto odwiedzić przy okazji nadmorskiego wypoczynku. W zasobach muzeum znajduje się ponad 1500 eksponatów, z których ponad 200 można zobaczyć na zmiennych ekspozycjach. więcej »

ul. Nadmorska 1 b, Jarosławiec

Galeria Rybacka

Galeria Rybacka w Jarosławcu powstała w 2014 roku. Właściciel obiektu jest rybakiem i podczas swojej wieloletniej pracy na morzu zgromadził wiele ciekawych eksponatów, o których chętnie opowiada wszystkim zwiedzającym. więcej »

ul. Rybacka 1 , Jezierzany

Szlak Dużych Ryb

Ciekawe miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych. W tym miejscu edukacja połączona jest z zabawą. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat ryb morskich i słodkowodnych. więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Kraina Motyli

Motylarnia znajduje się przy ulicy Spacerowej i powstała w 2016 roku. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Odwiedzający mogą zobaczyć tutaj wiele gatunków motyli oraz poznać etapy ich rozwoju i zwyczaje. więcej »

ul. Spacerowa 3 a, Jarosławiec

Kraina Papug

Przy ulicy Spacerowej w Jarosławcu powstała Papugarnia. Jest to doskonałe miejsce na rodzinne spędzenie czasu. Wchodząc na dużą halę można obserwować około 100 swobodnie latających ptaków. Na chwilę obecną w papugarni jest 30 gatunków ptaków z najdalszych części świata. więcej »

ul. Spacerowa 3a, Jarosławiec

Park Linowy Ju-huu

Park linowy znajduje się w Jarosławcu przy zejściu na plażę nr 2. Jest to idealne miejsce na spędzenie wspólnych chwil w rodzinnym gronie. Specjalnie przygotowane trasy są doskonałe dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. więcej »

ul. Bałtycka 4, Jarosławiec

Mini golf

Mini Golf Club w Jarosławcu to jedyna tego rodzaju atrakcja w okolica. Pole do mini golfa powstało w 2013 roku i oferuje 9 torów i 3 dołkowy green. Każda z dostępnych tras ma inny poziom trudności co zapewnia atrakcyjność rozgrywki. więcej »

ul. Nadmorska 15, Jarosławiec

Narty nad morzem

Całoroczny treningowy stok narciarski znajduje się w Jarosławcu i jest jedyną tego typu atrakcją na polskim wybrzeżu. Na stoku zamontowana została unikalna taśma, która imituje pokrywę śnieżną. Jest to idealne miejsce dla fanów sportów zimowych. W tym miejscu każdy może podszlifować swoją technikę i przygotować się na sezon narciarski więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

Zamek Ksiażąt Pomorskich Darłowo

Tę okazałą i dumną budowlę wzniósł Bogusław V w II połowie XIV wieku. Budowa zamku trwała 20 lat. Efekt był tak wspaniały, iż nadano mu szacowną nazwę Zamku Książąt Pomorskich. więcej »

ul. Zamkowa 4, Darłowo

Darłowo i Darłówko

Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. więcej »