add Dodaj obiekt

Domki MISTRAL

location_on ul. Rozgwiazdy 11, Jarosławiec Zobacz na mapie

Mistral Jarosławiec to kompleks komfortowych wakacyjnych domów położonych w Jarosławcu. BORA i FEN to 5/6 osobowe domy a TAJFUN, TORNADO, BRYZA i ZEFIR to 8 osobowe domy posiadające wszystkie standardy domu mieszkalnego.

Znajdujemy się w niedalekiej odległości morza - 600 metrów do plaży Dubaj!

Stworzyliśmy to miejsce, aby razem z Państwem cieszyć się i korzystać ze słonecznych dni na najpiękniejszej plaży w Polsce.

 

Oferta obiektu

BORA to nowoczesny dwupoziomowy dom wolnostojący powierzchni 50 mkw.
W wyposażeniu słonecznej i dużej kuchni jest płyta elektryczna, lodówka, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Łazienka wyposażonajest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę. Znajdują się tu dwie niezależne sypialnie wyposażone w wygodne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W sypialni na parterze znajduje się łóżko o wymiarach 90x200, natomiast na piętrze do Państwa dyspozycji oddajemy trzy łóżka w tym jedno o wymiarach 140x200 oraz dwa 90x200. Dom przeznaczony jest dla 5 osób.

FEN to nowoczesny i funkcjonalny dwupoziomowy dom wolnostojący powierzchni 50 mkw.
W wyposażeniu słonecznej i dużej kuchni jest płyta elektryczna, lodówka, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Łazienka wyposażonaa jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę. Znajdują się tu dwie niezależne sypialnie wyposażone w wygodne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W sypialni na parterze znajduje się łóżko o wymiarach 120x200, natomiast na piętrze do Państwa dyspozycji oddajemy trzy łóżka w tym jedno o wymiarach 140x200 oraz dwa 90x200. Dom przeznaczony jest dla 6 osób.

TAJFUN i TORNADO to dwa świetnie zaaranżowane i nowoczesne dwupiętrowe domy o powierzchni 60 mkw każdy, w zabudowie bliźniaczej, w którym oba posiadają kuchnię wyposażoną w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Każda łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę.
Oba domy posiadają trzy niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W każdym domu jedna sypialnia znajduje się na parterze i wyposażona jest w wygodne małżeńskie łóżko o wymiarach 140X200. Dwie kolejne sypialnie na piętrze posiadają po dwa łóżka o wymiarach 140x200. Jedna połówka domu przeznaczona jest  dla maksymalnie 8 osób.

BRYZA to dom wolnostojący o powierzchni 64 m kw, który posiada w pełni wyposażoną kuchnię w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce, sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków oraz mikrofale. Salon wyposażony jest w stół wraz z krzesłami, zestaw wypoczynkowy oraz TV. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę na bieliznę. Zaletą domu to niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. Jedna sypialnia znajduje się na parterze i posiada łóżko o wymiarach 140/200. Dwie sypialnie na górze posiadają po dwa podwójne łóżka o wymiarach 140/200. Dom posiada stół ogrodowy wraz z krzesłami i parasol ogrodowy oraz grill. Dom przeznaczony jest dla 8 osób. 

Zefir to dom wolnostąjacy o powierzchni 64 m kw, który posiada w pełni wyposażoną kuchnie w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce, sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków oraz mikrofale.Salon wyposażony jest w stół wraz z krzesłami, zestaw wypoczynkowy oraz TV. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę. Zaletą domu są trzy niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. Jedna sypialnia znajduje się na parterze i wyposażona jest w wygodne małżeńskie łóżko o wymiarach 140X200. Dwie kolejne sypialnie na piętrze posiadają cztery łóżka o wymiarach 140x200. Dom przeznaczony jest dla 8 osób.

Każdy dom posiada stół ogrodowy wraz z krzesłami, parasol przeciwsłoneczny oraz duży grill.

Dla Rodziców z małymi dziećmi udostępniamy wanienkę do kąpieli oraz krzesełko do karmienia. 

W trosce o bezpieczeństwo nie przyjmujemy zwierząt.

Zobacz więcej

Cennik

Cena zależna jest od wyboru domu oraz wybranego terminu dlatego zapraszamy do kontaktu. 

Zobacz więcej

Udogodnienia

Łazienka

Aneks kuchenny

Telewizor

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Grill

Akcesoria dla niemowląt

Parking

Zobacz więcej
914 wyświetleń w 2023r.
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

Inne obiekty w Jarosławcu

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0