Domki MISTRAL

Zapraszamy do kompleksu komfortowych wakacyjnych domów położonych w Jarosławcu

Rozgwiazdy 11, Jarosławiec

Mistral Jarosławiec to kompleks komfortowych wakacyjnych domów położonych w Jarosławcu. BORA i FEN to 5/6 osobowe domy a TAJFUN, TORNADO, BRYZA i ZEFIR to 8 osobowe domy posiadające wszystkie standardy domu mieszkalnego.

Znajdujemy się w niedalekiej odległości morza - 600 metrów do plaży Dubaj!

Stworzyliśmy to miejsce, aby razem z Państwem cieszyć się i korzystać ze słonecznych dni na najpiękniejszej plaży w Polsce.

BORA to nowoczesny dwupoziomowy dom wolnostojący powierzchni 50 mkw.
W wyposażeniu słonecznej i dużej kuchni jest płyta elektryczna, lodówka, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę. Znajdują się tu dwie niezależne sypialnie wyposażone w wygodne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W sypialni na parterze znajduje się łóżko o wymiarach 90x200, natomiast na piętrze do Państwa dyspozycji oddajemy trzy łóżka w tym jedno o wymiarach 140x200 oraz dwa 90x200. Dom przeznaczony jest dla 5 osób.

FEN to nowoczesny i funkcjonalny dwupoziomowy dom wolnostojący powierzchni 50 mkw.
W wyposażeniu słonecznej i dużej kuchni jest płyta elektryczna, lodówka, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę. Znajdują się tu dwie niezależne sypialnie wyposażone w wygodne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W sypialni na parterze znajduje się łóżko o wymiarach 120x200, natomiast na piętrze do Państwa dyspozycji oddajemy trzy łóżka w tym jedno o wymiarach 140x200 oraz dwa 90x200. Dom przeznaczony jest dla 6 osób.

TAJFUN i TORNADO to dwa świetnie zaaranżowane i nowoczesne dwupiętrowe domy o powierzchni 60 mkw każdy, w zabudowie bliźniaczej, w którym oba posiadają kuchnię wyposażoną w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce oraz sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków.
Każda łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę.
Oba domy posiadają trzy niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. W każdym domu jedna sypialnia znajduje się na parterze i wyposażona jest w wygodne małżeńskie łóżko o wymiarach 140X200. Dwie kolejne sypialnie na piętrze posiadają po dwa łóżka o wymiarach 140x200. Jedna połówka domu przeznaczona jest  dla maksymalnie 8 osób.

BRYZA to dom wolnostojący o powierzchni 64 m kw, który posiada w pełni wyposażoną kuchnię w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce, sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków oraz mikrofale. Salon wyposażony jest w stół wraz z krzesłami, zestaw wypoczynkowy oraz TV. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę na bieliznę. Zaletą domu to niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. Jedna sypialnia znajduje się na parterze i posiada łóżko o wymiarach 140/200. Dwie sypialnie na górze posiadają po dwa podwójne łóżka o wymiarach 140/200. Dom posiada stół ogrodowy wraz z krzesłami i parasol ogrodowy oraz grill. Dom przeznaczony jest dla 8 osób. 

Zefir to dom wolnostąjacy o powierzchni 64 m kw, który posiada w pełni wyposażoną kuchnie w płytę elektryczną, lodówkę, czajnik, komplet garnków i patelni, naczynia, sztućce, sprzęt potrzebny do przygotowania posiłków oraz mikrofale. Salon wyposażony jest w stół wraz z krzesłami, zestaw wypoczynkowy oraz TV. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, WC, nowoczesną pralkę o obrotach 1200 oraz suszarkę stojącą na bieliznę. Zaletą domu są trzy niezależne sypialnie wyposażone w fantastyczne łóżka, meble do przechowywania odzieży oraz małą biblioteczkę. Jedna sypialnia znajduje się na parterze i wyposażona jest w wygodne małżeńskie łóżko o wymiarach 140X200. Dwie kolejne sypialnie na piętrze posiadają cztery łóżka o wymiarach 140x200. Dom przeznaczony jest dla 8 osób.

Każdy dom posiada stół ogrodowy wraz z krzesłami, parasol przeciwsłoneczny oraz duży grill.

Dla Rodziców z małymi dziećmi udostępniamy wanienkę do kąpieli oraz krzesełko do karmienia. 

W trosce o bezpieczeństwo nie przyjmujemy zwierząt.

Zobacz więcej

Odległości

Odległość do morza: 600 m

Udogodnienia

Prywatna łazienka

Aneks kuchenny

Telewizor

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Grill

Akcesoria dla niemowląt

Parking

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

Cena zależna jest od wyboru domu oraz wybranego terminu dlatego zapraszamy do kontaktu. 


Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

203 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1123 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0