Atrakcje w Jarosławcu

(34)

Plaża w Jarosławcu Plaża w Jarosławcu jest idealna dla turystów lubiących zażywać kąpiele słoneczne w niezatłoczonych miejscach. Na plaży można spotkać kolorowe kutry rybackie i znaleźć zło... więcej »

Wejścia od ulic: Spacerowa, Słoneczna, Nadmorska, Leśna

Latarnia morska Interesującym zabytkiem w Jarosławcu jest latarnia morska. Latarnia zbudowana została z czerwonej i glazurowanej cegły na planie koła, każdą kondygnację podkreśla ozdobny gzyms. Z... więcej »

ul. Szkolna 1, Jarosławiec

Klifowe wybrzeże W Jarosławcu znajduje się największy na środkowym wybrzeżu klif – jego długość wynosi około 2 km, a wysokość osiąga nawet 24 m. Jeszcze na początku dwudziestego wieku tutejs... więcej »

Przystań morska Przystań morska w Jarosławcu, przeznaczona dla rybaków, to jedna z atrakcji tej miejscowości. Przystań zaopatrzona jest w dalbę wyciągową, a na przynależącej do niej plaży s... więcej »

ul. Rybacka 5, Jarosławiec

Rejsy po Bałtyku Wszyscy urlopowicze wypoczywający w Jarosławcu i szukający ciekawego sposobu spędzenia wolnego czasu mogą wybrać się na rejs po Bałtyku. Podczas półgodzinnego rejsu łodzią... więcej »

Plaża centralna, przy Przystani Rybackiej

Centrum Rozrywki w Jarosławcu Centrum rozrywki znajduje się w centralnej części Jarosławca, przy ulicy Bałtyckiej. W tym miejscu znajduje się wiele atrakcji, które zadowolą nie tylko najmło... więcej »

ul. Bałtycka, Jarosławiec

Szlaki rowerowe i turystyczne Szlaki turystyczne: Szlak pieszy Północny – przebiegająca wzdłuż całego wybrzeża trasa została oznaczona kolorem czerwonym. Jest to część europejskieg... więcej »

Aquapark Panorama Morska Jedną z największych atrakcji Jarosławca jest kompleks AQUAPARK Panorama Morska. Jest to największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych... więcej »

ul. Uzdrowiskowa 15, Jarosławiec

Muzeum Bursztynu Prywatne Muzeum Bursztynu w Jarosławcu zostało otwarte latem 2014 roku. Zwiedzający mogą zagłębić się w świat tego niezwykłego, bałtyckiego minerału.  Co warto wiedzieć?... więcej »

ul. Nadmorska 1 b, Jarosławiec

Galeria Rybacka Galeria Rybacka w Jarosławcu istnieje od czerwca 2014 roku. Do końca 2013 roku zbiory były gromadzone w starej stodole, jednak dzięki dofinansowaniu z UE udało się wybudować budyne... więcej »

ul. Rybacka 1 , Jezierzany

Szlak Dużych Ryb Szlak Dużych Ryb to nowo powstała atrakcja, która znajduję się obok Galerii Rybackiej w Jezierzanach. W tym miejscu można, w ciekawy sposób, dowiedzieć się wszystkie... więcej »

ul. Rybacka 1, Jezierzany

Kraina Motyli W 2016 roku w Jarosławcu powstała motylarnia. Jest to miejsce gdzie można zobaczyć wiele gatunków motyli z różnych zakątków świata. Oprócz podziwiania pię... więcej »

ul. Spacerowa 3 a, Jarosławiec

Kraina Papug W Jarosławcu, przy ulicy Spacerowej można oprócz różnych gatunków motyli podziwiać również egzotyczne ptaki. Na dużej hali lata swobodnie 30 gatunkó... więcej »

ul. Spacerowa 3a, Jarosławiec

Park Linowy Ju-huu Park linowy Tarzanek znajduje się w Jarosławcu przy wejściu na plażę strzeżoną nr 2. Miejsce to zostało stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 14 lat. Dla Państwa pociech... więcej »

ul. Bałtycka 4, Jarosławiec

Mini golf W centrum Jarosławca, a dokładnie przy skrzyżowaniu ulicy Bałtyckiej i Wydmowej, mieści się pole do mini golfa. Jedyna tego rodzaju atrakcja w okolicy powstała w 2013 roku. Gracze mają d... więcej »

ul. Nadmorska 15, Jarosławiec

Narty nad morzem Całoroczny stok narciarki pod dachem to jedyna tego typu atrakcja na polskim wybrzeżu. Obiekt znajduje się w Jarosławcu przy ulicy Uzdrowiskowej, około 10 minut od plaży. Tuż obok... więcej »

ul. Uzdrowiskowa 3, Jarosławiec

Stajnia Koni HORYZONT Stajnia Horyzont była wcześniej znana jako Stadnina Koni „U Sołtysa”. Obiekt jest ośrodkiem kolonijno - jeździeckim i znajduje się tuż przy plaży. Właśnie to malo... więcej »

ul. Leśna 3, Jarosławiec

Przejażdżki Ciuchcią W sezonie letnim przez Jarosławiec kursuje kolorowa ciuchcia, która zaprasza zarówno małych jak i dużych na interesujące wycieczki.  Jaka trasa? Trasa p... więcej »

ul. Bałtycka 73, Jarosławiec

Zamek Ksiażąt Pomorskich Darłowo Tę okazałą i dumną budowlę wzniósł Bogusław V w II połowie XIV wieku. Budowa zamku trwała 20 lat. Efekt był tak wspaniały, iż nadano mu szacowną nazwę Zamku... więcej »

ul. Zamkowa 4, Darłowo

Latarnia morska w Ustce Latarnia Ustka. Ów jeden z najsławniejszych kurortów naszego wybrzeża również może pochwalić się posiadaniem w swej okolicy znaku nawigacyjnego. Latarn... więcej »

ul. Marynarki Polskiej 1, Ustka

Latarnia Darłowo Latarnia Darłowo najmniej przypomina klasyczne latarnie. Jej stojące blisko brzegu morskiego budynki są nieustannie narażane na oddziaływanie wody morskiej, przez co w zimie... więcej »

ul. Wschodnia 14, Darłowo

Port w Darłówku Port w Darłówku, dzielnicy Darłowa, stanowi cel spacerowiczów. Obejmuje on 3-kilometrowy odcinek Wieprzy i jest czynnym portem przeładunkowym, rybackim i turys... więcej »

ul. Józefa Conrada 27, Darłowo

Rozsuwany most w Darłówku W osiemdziesiątych latach ubiegłego wieku przebudowano stary most zwodzony na rzece Wieprzy łączący Darłówko Wschodnie z Zachodnim. Most rozsuwany jest jedy... więcej »

Jezioro Wicko Jezioro Wicko położone jest na wschód od Jarosławca, w odległości około 3 kilometrów. Jezioro Wicko to jedno z wielu nadbałtyckich jezior przybrzeżnych - to dawna zatok... więcej »

3 km na wschód od Jarosławca

Darłowo i Darłówko Darłowo to miasto położone przy ujściu rzeki Wieprzy do Bałtyku, ze wspaniałymi zabytkami i bogatą historią. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z pr... więcej »

Ustka Ustka to pięknie położona, u ujścia rzeki Słupi, niegdyś mała wieś rybacka - dziś jest znanym i popularnym uzdrowiskiem. Czyste powietrze, zdrowe lasy nadmorskie, morska woda i plaże zachęca... więcej »

Rusinowo Rusinowo to stara, nadmorska wioska (powstała prawdopodobnie w XIII stuleciu). W najwyższym punkcie Rusinowa stoi neogotycki Kościół. Rusinowo zostało założone w lekkim oddaleniu o... więcej »

Kopań Kopań to malowniczo położona w gminie Darłowo wieś nadmorska. Jej nazwa ma pochodzenie słowiańskie i oznacza wzgórze, pagórek. Kopań leży częściowo na morenowym wzniesieniu, z... więcej »

Cisowo Cisowo to wioska położona w niedalekiej odległości od Darłowa w pobliżu jeziora Kopań. Cisowo przez stulecia było osadą wiejską. Ze względu na niedużą odległość od Darłowa wszyscy tury... więcej »

Dąbki Dąbki położone są na mierzei pomiędzy morzem a jeziorem Bukowo. Stwarza to idealne warunki do aktywnego wypoczynku - spacery, rower, windsurfing, żeglarstwo, jazda konna. Wspaniały mikroklim... więcej »

Wicie To ściśle mówiąc maleńka wioska letniego odpoczynku na polskim wybrzeżu. Według danych statystycznych, w Wiciu na stałe mieszka mniej niż stu mieszkańców. Wicie położone&n... więcej »

Jarosławiec był po raz pierwszy wzmiankowany jako wieś rybacka Garzhouede w 1459 roku. Wówczas był on częścią darłowskiej domeny książąt zachodniopomorskich. Ludność zamieszkująca miejscowoś... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00