Domki i pokoje LEŚNA CHATA

Spokojna 6, Jarosławiec

Pakiety

Witajcie serdecznie w Leśnej Chacie w Jarosławcu. Jeśli czują się Państwo przemęczeni, oczekują wyjątkowego spokoju, regeneracji i wszechogarniającego piękna polskiego wybrzeża, przedstawiamy miejsce, które zapewni Państwu spokój i relaks na najwyższym poziomie. Nasze pokoje nad morzem i Dom w malowniczym Jarosławcu to idealne miejsce na wakacje nad polskim morzem. Oferując wysoki standard, troskliwą opiekę zapewniamy dostęp do dwóch niezwykłych regionów.

Jarosławiec, położony w samym sercu środkowego wybrzeża, to magiczne miejsce, które przyciąga turystów swoim niepowtarzalnym położeniem. Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu nie tylko bliskość pięknej piaszczystej plaży, ale także sąsiedztwo największego kompleksu basenowego z podgrzewaną wodą nad Bałtykiem, a także atrakcji SPA. 

Jarosławiec, ze swoim charakterystycznym położeniem, gwarantuje najwyższą jakość czystości wody na wybrzeżu. Brak przemysłu i ujść rzek w pobliżu dodatkowo potęguje to doświadczenie. Długa, szeroka i piaszczysta plaża, kolorowe kutry rybackie i bursztyny tworzą niepowtarzalny krajobraz, który zachęca do relaksu i spacerów brzegiem morza.

Jeśli lubisz fotografię, Jarosławiec oferuje również klifowe wybrzeże porośnięte drzewami iglastymi, z licznymi punktami widokowymi. To idealne miejsce dla amatorów piękna natury i niepowtarzalnych krajobrazów.

Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest bliskość większych miast, co sprawia, że mamy dostęp do bogatej oferty atrakcji turystycznych. Po dniu pełnym wrażeń zapraszamy do odpoczynku w naszych pokojach, gdzie komfortowe warunki i spokojna atmosfera zapewnią pełen relaks.

Jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Bory Tucholskie słyną ze starodrzewia, bogactwa przyrody i wszechogarniającej ciszy. W malowniczej miejscowości Błądzim oferujemy Państwu Chatę i Domek nad Jeziorem. To doskonała alternatywa dla nadmorskiego kurortu. Jeśli pragniecie czegoś wyjątkowego, proponujemy ucieczkę do w Bory Tucholskie. Ekologiczna Chata z widokiem na jezioro Błądzimskie to miejsce magiczne, gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją. Tu, przy śpiewie ptaków i szumie lasu, znajdziecie odprężenie i spokój. Domek jest doskonały dla 8-10 osób, z kominkiem, wanną SPA i kuchnią, tworząc idealne miejsce na rodzinne wakacje z dala od zgiełku.

A jeśli marzy Wam się jeszcze większa prywatność, zapraszamy do samodzielnego domku. Oto miejsce otoczone zielenią, z basenem na wyłączność i w bliskim sąsiedztwie jeziora. Stworzyliśmy tu raj dla miłośników spokoju. Lokalizacja idealna na wycieczki rowerowe, odkrywanie malowniczych okolic i zanurzenie się w naturze. W domku znajduje się salon z aneksem kuchennym, antresola, kominek oraz duże widokowe okno z wyjściem do ogrodu,

Jeśli szukasz ucieczki od pędu, hałasu i tłumów to miejsce idealne by zanurzyć się w spokoju natury. Do najbliższego jeziora 50 m, do sklepu- 50m, do poczty- 50m, do kościoła- 1000m, do Karczmy Rykowisko- 800m. Domek znajduje się na wspólnej posesji z gospodarzami. Ma osobną bramę wjazdową.

Leśna Chata to dwie bajeczne lokalizacje. To nie tylko miejsce na wakacje, to oaza spokoju, gdzie czas płynie wolniej, a przyroda otacza nas swoim pięknem zapewniając głęboki relaks.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty nowych, kameralnych domków letniskowych nad morzem, które usytuowane są w samym sercu Jarosławca - przepięknej miejscowości otoczonej zielonymi lasami sosnowymi...

Komfortowe domki nad morzem? To naprawdę możliwe. Stworzyliśmy dla naszych Gości miejsce niepowtarzalne, w którym odpoczynek i relaks spotykają się z radością i mnóstwem atrakcji dla całej rodziny. Sama okolica przyciąga miłośników zarówno pieszych, jak i rowerowych wycieczek. Dodatkowy atut to unikalny mikroklimat, pełen leśnych zapachów oraz jodu, a także bliskość morza i przepięknej piaszczystej plaży, na której słoneczne kąpiele smakują wyjątkowo.

Domki są duże, funkcjonalne, z własnymi tarasami. 

  • parter to duży umeblowany salon z kominkiem, TV, narożnikiem skórzanym, stołem z krzesłami oraz kuchnią i dwiema łazienkami (jedna z wanną SPA + wc + umywalka, druga z prysznicem + wc + umywalka),
  • piętro to dwie sypialnie trzyosobowe i jedna dwuosobowa,
  • z salonu jest bezpośrednie wyjście na zadaszony taras, na którym znajdują się meble ogrodowe i grill.

Dom posiada 10 miejsc noclegowych.

Teren obiektu:

  • teren leśny,
  • posesja ogrodzona,
  • bezpłatny parking dla 2 aut,
  • na terenie obiektu znajduje się mini plac zabaw.

Domek jest duży bo o powierzchni 100 m2 z własnym tarasem 20 m2 i jest bardzo funkcjonalny:

  • parter to duży salon umeblowany z kominkiem, TV, narożnikiem skórzanym, stołem z krzesłami oraz kuchnią i łazienkami (jedna z wanną SPA + wc, druga z prysznicem + wc)
  • piętro to jedna sypialnia dwuosobowa i dwie sypialnie trzyosobowe

Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras, na którym znajdują się meble ogrodowe i grill.

Zobacz więcej

Odległości

Udogodnienia

Ogrzewanie

Sprzęt plażowy

Czajnik elektryczny

Zastawa stołowa

Lodówka

TV

Telewizor

Taras

Część pokoi z balkonami

Aneks kuchenny

Prywatna łazienka

Wi-Fi

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Akceptujemy małe zwierzęta

Plac zabaw

Żelazko

Parking

Grill

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

CENNIK DOMKI: od 300 zł do 680 zł/doba

CENNIK POKOJE: od 35 zł do 60 zł/osoba/doba

CENNIK APARTAMENTY: od 150 zł do 320 zł/doba


Regulamin rezerwacji i wynajmu Leśna Chata – kwatery Jarosławiec, domki Bory Tucholskie.

Każdy, kto dokona rezerwacji, jednocześnie akceptuje postanowienia niniejszego regulaminu. Niezaakceptowanie warunków Regulaminu powoduje przerwanie procesu rezerwacji. 

 Regulamin:

1.Rezerwacji można dokonać mailem na adres lesnachata@op.pl lub telefonicznie pod numerem 602 329 623 lub 502 402 876. 

2.Zadatek należy dokonać w formie przelewu na rachunek bankowy prowadzony przez BS Osie O/Lniano : 65 8169 1016 0005 8115 3000 0010. W tytule wpłaty należy wpisać termin pobytu. Zadatek przepada w momencie rezygnacji lub skrócenia Rezerwującego z pobytu.

3.W ciągu 3 dni od dokonania rezerwacji Rezerwujący zobowiązany jest do wpłaty zadatku w wysokości 30% kwoty wynajmu zgodnej z terminem i ceną uzgodnioną na podstawie rezerwacji, przelewem na konto bankowe. Pozostała część kwoty wynajmu pobierana jest w dniu przyjazdu przed wydaniem kluczy gotówką wraz z kaucją w wysokości 300 PLN ( kaucja dotyczy domków).

4.Kaucja pobierana jest na poczet uszkodzeń spowodowanych przez Najemcę. Zwracana jest w przypadku braku uwag przy odbiorze domku. 

5.Do ceny wynajmu doliczana jest opłata klimatyczna według stawek obowiązujących w gminie oraz opłata licznikowa 1,50 za 1 kW. 

6. W przypadku zmiany wcześniejszej rezerwacji Rezerwujący powinien zgłosić zmianę pisemnie na podany adres mailowy. Zmiany terminu można dokonać tylko w przypadku wolnych innych terminów. 

7.Termin pobytu w danym obiekcie można przedłużyć tylko w przypadku istnienia wolnych miejsc.

8.Goście oczekiwani są w godzinach od 15:00 do 20:00. Inne godziny przyjazdu są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

9.Kwaterę należy opuścić najpóźniej do godziny 10:00.  Późniejsze przybycie lub wyjazd jest możliwy po uzgodnieniu.

10. Przekazanie i odbiór kwatery dokonywane jest w obecności przedstawiciela Wynajmującego i Najemcy.

11.Wszelkie szkody, usterki, awarie i uwagi w trakcie pobytu powinny być natychmiast zgłoszone Wynajmującemu. 

12. Jeżeli w trakcie pobytu klienta dojdzie z jego winy do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia domu lub uszkodzenia elementów wykończenia lub umeblowania domu, Wynajmujący zastrzega sobie prawo dochodzenia od Najemcy pokrycia strat przewyższających wartość wpłaconej kaucji. 

13.Przekazywane kwatery są umeblowane, wyposażone i posprzątane. Na osobach, które przyjęły dom spoczywa obowiązek dbania o powierzone mienie.

14.W kwaterach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

15. Zwierzęta są przyjmowane po wcześniejszym uzgodnieniu z Wynajmującym, koszt 25 zł/doba.

16.Wizyty gości możliwe są tylko po uzgodnieniu z właścicielami, zobowiązani są do opuszczenia Ośrodka do godziny 22.00.

17.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 6.00. 

18.Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w domu nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów bądź aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia domu, z wyjątkiem zasilaczy lub ładowarek do sprzętu elektronicznego posiadających certyfikat bezpieczeństwa.

19.W stosunku do osób zachowujących się niewłaściwie, zakłócających porządek, nieprzestrzegających ogólnie przyjętych norm dobrego zachowania Wynajmujący zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy.

20.Nieczystości należy wrzucać do pojemników specjalnie do tego celu przeznaczonych. 

21.Każdy Najemca jest zobowiązany wynosić nieczystości z domku do śmietnika na bieżąco oraz przed opuszczeniem ośrodka, zgodnie z segregacją odpadów wymaganą przez gminę.

22.Plac zabaw służy zabawie, rekreacji i wypoczynkowi dzieci i młodzieży. 

23.Dzieci poniżej 7 lat mogą przebywać na terenie placu zabaw tylko pod nadzorem rodziców lub opiekunów. 

24.Z urządzeń na placu zabaw należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem i zgodnie z regułami bezpieczeństwa.  

25.Rezerwujący i Najemcy wyrażają zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Wynajmującego. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych.

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

353 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 1807 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0